Type Here to Get Search Results !

Bir Global Türk Girişimci Rol Modeli

Değerli Okuyucular,

Ben bizzat birçok exit ve girişim başarı hikayeleri görüyorum. Teknoloji gazeteciliği artık mühendislik formasyonumla birleşerek okuyucalara gerçek ve algı/yanılgı olmayan kesitleri sizlere iletmeme vesile oluyor.

Türkiye'de maalesef başarısı konjonktürel ve şansa dayalı kendi ismini parlatmış ve sınıf atladığını sanan birçok teknoloji girişmcisi var. Global Teknoloji dünyasında örnek rol model alınacak bir girişimciyi işaret etmek isterim sizlere :

Türkiye Eren Bali’yi Malatya’da bir köy okulundan Silikon Vadisi’ne uzanan yolculuğuyla tanıdı. Bali'nin kurucuları arasında olduğu Udemy (2si Türk 3 Kurucusu var) 19 Şubat 2020'de 2 Milyar $ 'lık bir değerleme kaydetti. Online learning marketplace Udemy raises $50M at a $2B valuation from Japanese publisher Benesse - Ref: https://techcrunch.com/2020/02/19/online-learning-marketplace-udemy-raises-50m-at-a-2b-valuation-from-japanese-publisher-benesse/

Bir başarılı girişimci nasıl düşünür , nasıl iletişim kurar, kendini nasıl ifade eder ve girişimciler bu konularda kimi örnek rol model almalı? İşte Eren Bali'nin aşağıdaki video röportajı ile bu sorulara cevap bulabileceğinizi düşünüyorum:

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.